Movies
Ratings
167
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
The Green HornetRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Ong Bak 2Rated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
Die Another DayRated ★ 4.5
I, FrankensteinRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Need for SpeedRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.5