Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0