Movies
Ratings
194
Shazam!Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 1.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0