Titles you rated
SilencedRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0