Series
Ratings
35
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0