Titles you rated
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Blue Mountain StateRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0- Let Free the Curse of TaekwondoRated ★ 4.5
- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Unintentional Love StoryRated ★ 2.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0- The Time of FeverRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5