Titles you rated
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0