Movies
Ratings
316
Big FishRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0
CollateralRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 3.5
Another EarthRated ★ 4.5
I OriginsRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0