Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Runaway BrideRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Just Go with ItRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0