Movies
Ratings
438
SwiriRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5