Movies
Ratings
150
The Last EmperorRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Cold MountainRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0