Series
Ratings
13
DoctorsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0