Movies
Ratings
585
F1: The MovieRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0