Movies
Ratings
20
HerRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5