Series
Ratings
61
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.5
86Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
KuromukuroRated ★ 4.5
Food for the SoulRated ★ 5.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5- A.I.C.O.Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0