Movies
Ratings
186
The Way HomeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 1.5
Me Before YouRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.0