Movies
Ratings
1655
The Chosen: Forbidden CaveRated ★ 3.0
Sorority RowRated ★ 2.0
Sadako 3DRated ★ 2.0
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 3.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 3.0
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 2.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 2.0
Muoi: The Legend of a PortraitRated ★ 2.0
The Evil TwinRated ★ 2.0
The Fox with Nine TailsRated ★ 2.0
TeethRated ★ 3.0
The Soul GuardiansRated ★ 3.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.0
Scream 4Rated ★ 2.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 2.0
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 2.0
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 2.0
HellraiserRated ★ 3.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 3.0
The Ring VirusRated ★ 2.0