Titles you rated
Before SunriseRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0