Series
Ratings
34
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0