Titles you rated
The Smashing MachineRated ★ 3.0
I SwearRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
M3GAN 2.0Rated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 3.5
Mike and Dave Need Wedding DatesRated ★ 3.5- SandstormRated ★ 4.0
 
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5