Movies
Ratings
113
Last HolidayRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0