Series
Ratings
13
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5