Movies
Ratings
955
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.0
Santa SangreRated ★ 4.0
MemoriaRated ★ 2.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 3.5
JuniorRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.0
MossRated ★ 1.5
Crimes of the FutureRated ★ 2.5
HellraiserRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 3.0- The Mountain Between UsRated ★ 2.0
CrashRated ★ 3.5
Don't Step Out of the HouseRated ★ 3.0
GuestRated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 2.5
ThesisRated ★ 3.5