Series
Ratings
14- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
In Time With YouRated ★ 3.0