Titles you rated
Killing EveRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0