Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5