Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0