Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0