Series
Ratings
17
SpartacusRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0