Movies
Ratings
767
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
GlassRated ★ 4.5
BladeRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 5.0
GeostormRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.5