Movies
Ratings
797
Minority ReportRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0