Movies
Ratings
77
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.5