Movies
Ratings
119
Love, SimonRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Woman in GoldRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.0- WishRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 1.0