Titles you rated
Not OthersRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Manifest Season 2Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
PriestRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Lupin Part 2Rated ★ 5.0
Lupin Season 1Rated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0