Movies
Ratings
15
VenomRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0