Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.5
CastlevaniaRated ★ 3.5
Colossal MachinesRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0