Titles you rated
The Old GuardRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0