Series
Ratings
30
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0