Movies
Ratings
378
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 1.0
The NunRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 1.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Unholy WomenRated ★ 2.0
The Grudge 2Rated ★ 4.5
VoicesRated ★ 1.0
The Soul GuardiansRated ★ 1.0