Series
Ratings
50
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 1.0
SpartacusRated ★ 3.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 2.0
MotherRated ★ 2.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0