Movies
Ratings
266
Inside OutRated ★ 5.0
Children of the SeaRated ★ 5.0
Antonia's LineRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 4.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
The HustleRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5