Series
Ratings
14
The Queen's GambitRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Kemono JihenRated ★ 3.0
Skam France Season 5Rated ★ 4.5
Skam France Season 4Rated ★ 4.5
Skam France Season 3Rated ★ 5.0
Skam France Season 2Rated ★ 5.0
Skam France Season 1Rated ★ 5.0- Skam France Season 6Rated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 2.0
- 원피스 5기Rated ★ 1.5
- 원피스 3기Rated ★ 1.5