Titles you rated
LeonRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 1.0
HappinessRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 2.5
Man on High HeelsRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5