Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 4.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Girls' Last TourRated ★ 4.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 3.5