Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Happy GilmoreRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
YoloRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 3.5