Movies
Ratings
548
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The Third MurderRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
StarletRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Vivre Sa VieRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
JulietaRated ★ 3.5