Series
Ratings
82
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 4.5
DevsRated ★ 3.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
The OARated ★ 5.0
The OARated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0