Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
TronRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The March of FoolsRated ★ 2.5
Aimless BulletRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- Spring Of Korean PeninsulaRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.5
IncantationRated ★ 2.5
Heads of StateRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0