Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Scary Movie 5Rated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0