Movies
Ratings
447
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0- Potato Sweet PotatoRated ★ 3.5
- Memories in My FrameRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 2.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
TransitRated ★ 4.0
BorderRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 4.0- TRADERated ★ 5.0
We Watch Movies And Read Novels TogetherRated ★ 4.0
SnowballRated ★ 3.5
HimizuRated ★ 4.0
The Diary of a Teenage GirlRated ★ 4.0
Side by SideRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Ben is BackRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5